بابک جهانبخش

دانلود آهنگ بابک جهانبخش (با نام شناسنامه اي علي جهانبخش) متولد 1 فروردين 1362 در بوخوم آلمان، بابک جهانبخش از خوانندگان پرمخاطب موسيقي پاپ ايران است. مدرک تحصيلي او ديپلم تجربي مي باشد وي داراي مدرک صداگذاري موسيقي است بابک جهانبخش نوازندگي پيانو را از 5 سالگي زير نظر استاد آلماني در مدرسه موسيقي آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصيلات پدرش و بازگشت به ايران، علاقه خود را به موسيقي بيشتر ديد و به صورت جدي تر موسيقي شرقي را دنبال کرد. دانلود آهنگ بابک جهانبخش اولين کسي که او را به خواننده شدن تشويق کرد مرحوم مجتبي ميرزاده آهنگساز قديمي بود. او دوره هاي آموزشي جديد را طي کرد و در سال 76 و در سن 14 سالگي، مجوز رسمي خود را از صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران که در آن زمان با تاييد محمدعلي معلم همراه بود دريافت کرد و در همان سال يک کار را براي صدا و سيما ضبط نمود. دانلود آهنگ بابک جهانبخش شهرت با نخستين آلبوم در سال 1382 توليد اولين آلبوم او شروع شد و در سال 1384 آلبوم چي شده را روانه بازار کرد و در همان سال هم به عنوان دومين پديده سال انتخاب شد او با انتشار آلبوم من و بارون در 21 تير 91 وارد مرحله جديدي از فعاليت هنري خود شد ازدواج با مرواريد شهرياري همسر اولش در انگليس آشنايي خواننده ايراني با همسر اولش مرواريد شهرياري در کنسرتي که در لندن برگزار شد برميگردد و آن دو با هم در اين کنسرت آشنا شدند و اين دوستي به ازدواج منجر شد. دانلود آهنگ بابک جهانبخش بيوگرافي مرواريد شهرياري مرواريد شهرياري، بابک جهانبخشمتولد تهران و داراي مدرک مديريت بازرگاني است، او در حال حاضر يک شرکت بازرگاني و يک کتاب ترجمه شده تخصصي در حوزه بازگاني دارد. طلاق ازهمسر اول همسر اولش يکي عوامل برگزار کننده کنسرتش در لندن بود . اين زوج بدون خبر رسانه ها و در سکوت خبري و به دليل نامعلومي از هم جدا شدند و طلاق گرفتند و  بابک جهانبخش يک پسر به نام آرتا از آنها باقي مانده است گلچين بهترين آثار فول آلبوم بابک جهانبخش دانلود آهنگ و پخش آنلاين در سايت تي پلي tplay.ir

دانلود آهنگ بابک جهانبخش مرواريد شهرياري متولد تهران و فارغ التحصيل رشته مديريت بازرگاني مي باشد. ازدواج مجدد بابک بعد از جدايي همسر اولش با خانمي به نام پريا ازدواج کرده و براي اولين بار به مناسبت تولد همسرش عکسي از وي منتشر کرده و گفته است که براي هرز نرفتن و زندگي هرز نداشتن دوباره ازدواج کردم. دانلود آهنگ بابک جهانبخش فوتبال ورزش حرفه اي فوتبال که يکي از اجزاي مهم زندگي من است فوروارد و هافبک راست، پست تخصصي من بود و در آلمان هم که بودم در تيم بوخوم، بازيکن تيم هاي مختلف رده سني پايين اش بودم .در يک دوره حتي کاپيتان يکي از تيم ها بودم لباس تيم مان هم آبي بود. دانلود آهنگ بابک جهانبخش استقلالي ام وقتي از بوخوم برگشتم به ايران، از آنجايي که همه خانواده من استقلالي بودند، من هم به اين تيم علاقه مند شدم و بعد در مدرسه فوتبال اين باشگاه هم ثبت نام کردم. فوتبالم هم خوب بود و خوب هم پيشرفتکردم. ولي چون خلق و خوي من با بچه هايي که آنجا بودند فرق داشت، دانلود آهنگ بابک جهانبخش بعضي بي احترامي ها در آن روزها به من خيلي فشار مي آورد. همين باعث شد که ديگر قيد فوتبال را بزنم جالب اينجا بود چون همه ميدانستند که من از آلمان آمده ام توقع يک يورگن کلينزمن از من داشتند و فکر مي کردند دانلود آهنگ بابک جهانبخش که من يک آدم فضايي هستم هيچکس گني هاي من را نميديد و هميشه از من توقع داشتند که بايد بهترين باشم. ساز تخصصي در سنين نوجواني پيانو و گيتار مينواختم و بعد شروع کردم به آهنگسازي، تنظيم و اهل سفر کردن، کتاب خواندن هستيد؟ اهل سفر کردن هستم ولي به خاطر مشغله زياد وقت کتاب خواندن را ندارم. دانلود آهنگ بابک جهانبخش کارتونهاي زمان کودکيات يادت هست؟ تام و جري، پلنگ صورتي و فوتباليستها اهل فيلم ديدن هستيد؟ آخرين فيلمي که ديدهايد چه بود؟ خيلي زياد، «نفوذي» فيلم قشنگي بود. دوست داشتي به کدام دوره از زمان سفر ميکرديد؟ چرا؟ دانلود آهنگ بابک جهانبخش زمان فرعون، چون ميخواستم بپرسم که اين اهرام مصر را به چه شکل ساخته اند. روز اولي که به مدرسه رفتي را يادت هست؟ روز اولي که به مدرسه رفتم يادم ميآيد که يک کلاههايي شبيه همين کلاههاي تولد خودمان به ما ميدادند، دانلود آهنگ بابک جهانبخش داخل اين کلاهها پر از شکلات و پاستيل بود و ما سال اوليها را بين مقاطع بالاتر ميچرخاندند که همه به ما خوشامد بگويند اما من به جاي اينکه حواسم به جشن باشد همش دستم در آن کلاه بود و شکلات و پاستي بابک جهانبخش را ميخوردم.

آيا مي دانيد آهنگهاي بابک جهانبخش در بوخوم متولد شده و حتي مدتي در تيم فوتبال بوخوم بازي مي کرد و يکي از بازيکنان خوب هم بوده است. آيا مي دانيد از همسرش مرواريد شهرياري ، که برگزار کننده کنسرت هم بوده است جدا شده و يک سال است با پريا ازدواج کرده است؟ اگر مي خواهيد درباره زندگي شخصي جالب موسيقي به سبک بابک جهانبخش بيشتر بدانيد اين مطلب را از دست ندهيد. دانلود آهنگ هاي جديد و قديمي بابک جهانبخش خواننده 35 ساله و پرانرژي محبوب ايراني است که اکنون 36 ساله مي باشد. در اين شماره از سبک زندگي افراد مشهور با زندگي بابک جهانبخش بيشتر آشنا شويد. از علت تولدش در آلمان و بازي فوتبال در تيم بوخوم آلمان تا ازدواج اولش با مرواريد شهرياري و جدايي از او و ازدواج دومش با پريا. همچنين يک مصاحبه جذاب درباره زندگي حرفه اي و شخصي و پسرش آرتا را بخوانيد زندگي دانلود آهنگ بابک جهانبخش خواننده جوان و پر انرژي بابک جهانبخش در روز 1 فروردين سال 1362 در شهر بوخوم آلمان به دنيا آمد. نام اصلي بابک در شناسنامه علي است بابک جهانبخش داراي مدرک صداگذاري موسيقي است علت تولد دانلود آهنگ بابک جهانبخش در آلمان تحصيل پدرش است. اين خواننده پاپ تاکيد کرد: او از من خواست تا دوره‌هاي يادگيري موسيقي را در نزدش بگذرانم، سپس به دليل آنکه در صداوسيما نيز فعاليت داشت، من را به سازمان برد تا تست دهم و در نهايت در سن 14 سالگي توانستم مجوز بگيرم و اولين قطعه‌ام را بخوانم. دانلود آهنگ بابک جهانبخش فوتبال يکي از اجزاي مهم زندگي او است فوروارد و هافبک راست، پست تخصصي او بود و در آلمان هم که بود در تيم بوخوم، بازيکن تيم هاي مختلف رده سني پايين اش بود، حتي در يک دوره حتي کاپيتان يکي از تيم ها بودم لباس تيم مان هم آبي بود. تيم مورد علاقه بابک جهانبخش وقتي از بوخوم آلمان برگشت به ايران، از آنجايي که همه خانواده او استقلالي بودند، وي هم به اين تيم علاقه مند شد و بعد در مدرسه فوتبال اين باشگاه هم ثبت نام کرد، فوتبال او خوب بود و خوب هم پيشرفت کرد، ولي چون خلق و خوي او با بچه هايي که آنجا بودند فرق داشت بعضي بي احترامي ها در آن روزها به وي خيلي فشار مي آورد، به خاطر همين قيد فوتبال را زد. جالب اينجاست که همه مطلع بودند که او از آلمان آمده است توقع يک يورگن کلينزمن از وي داشتند و فکر مي کردند دانلود آهنگ بابک جهانبخش که او يک آدم فضايي است هيچکس گني هاي او را نميديد و هميشه از وي توقع داشتند که بايد بهترين باشد همسر وي پرسپوليسي است.

همان لحظه جوانه زد اما تا زماني که با تمام وجودم درگير پدر شدن شوم، مدتي طول کشيد. دانلود آهنگ بابک جهانبخش پدر شدن حس عجيبي دارد چون شما حتي ممکن است بلد نباشيد فرزندتان را به درستي در آغوش بکشيد اما نسبت به آن مکلف و مسئوليد و او بخشي از وجودتان است. اولين بار زماني پدر شدن را با همه جانم حس و احساس کردم که آرتا بابا بابک جهانبخش صدايم کرد و محبت کردن را ياد گرفت دانلود آهنگ بابک جهانبخش اما شيرين ترين لحظه اي که از رابطه پدر و پسري مان به خاطر دارم به دو سال قبل باز مي گردد آن زمان آرتا تنها دو سال قبل باز مي گردد. آن زمان آرتا تنها دو سال داشت. ما تصميم گرفتيم به شمال برويم. در آن سفر من با يکي از دوستان قديمي ام به شوخي با هم کشتي گرفتيم. دانلود آهنگ بابک جهانبخش در آن ميان آرتا حس کرد که بين من و دوستم دعوا شده و او دارد من را کتک مي زند. در آن لحظه آرتا بي هوا به سمت دوستم رفت و با همان دست هاي کوچکش شروع به مشت زدن به دوستم کرد تا به نوعي ما را سوا کند. او به روش خودش داشت از من مراقبت مي کرد. اين صحنه هيچ وقت از يادم نمي رود و از جلوي چشمم پاک نمي شود. در ماشين بابک جهانبخش تان معمولا چه موزيکي را گوش مي دهيد؟ دانلود آهنگ بابک جهانبخش بيشتر موسيقي تلفيقي گوش مي دهم يا اين که به سراغ موسيقي سنتي و کلاسيک مي روم. گوش دادن به صداي داريوش رفيعي، استاد بنان و سالار عقيلي هم حالم را خوب مي کند. چه چيزي را در آرتا ببينيد حال تان خوب مي شود؟ عشق و مهرباني را آرتا با وجود اين که سن و سالي ندارد اما مهرباني و محبت را به خوبي مي شناسد و آن را بلد است. هر چند که اين موضوع به همان نسبت که بابک جهانبخش را خوشحال مي کند، باعث نگراني ام هم مي شود. چرا نگران تان مي کند؟ چون من هم مثل آرتا مهرباني کردن را خيلي خوب بلد بودم و اتفاقا از همين ناحيه هم آسيب ديدم. دانلود آهنگ بابک جهانبخش به همين دليل دلم نمي خواهد او هم مثل من از اين ناحيه آسيب ببيند. شايد به اين خاطر است که سعي مي کنم بيشتر مراقبش باشم. هر چند که خب آرتا در قياس با ما در شرايط و امکانات بهتري تربيت شده و همه آن چيزي که به آن نياز داشته را به نوعي در اختيار داشته است و علاوه بر درون خانه از بيرون هم محبت زيادي را دريافت مي کند. دانلود آهنگ بابک جهانبخش اين محبت هاي بيرون از خانه که به نظر مي رسد زياد هم هست، نگران تان نمي کند که مبادا اين توجهات باعث لوس شدنش شود؟ به نظرم آرتا همين الان هم کمي لوس شده (با خنده) و خب اين موضوع به شدت براي من نگران کننده است شايد باور نکنيد آهنگ هاي بابک جهانبخش مدتي قبل اين حجم از توجهات باعث شده بود به سرم بزند براي تربيت بهتر آرتا به خارج از کشور بروم و آنجا زندگي کنم چون مي دانستم بيرون از ايران ديگر کسي من را نمي شناسد و او مي تواند درست تر تربيت شود چون متاسفانه فرزندان چهره هاي مطرح معمولا به دليل توجهات زيادي که به واسطه پدران و مادران شان به آنها مي شود، دانلود آهنگ بابک جهانبخش شبيه بچه هاي عادي بزرگ نمي شوند. چيزي که من به شدت از آن گريزانم و دوست دارم آرتا شبيه بچه هاي ديگر باشد.

رژيم غذايي بابک جهانبخش من ذاتا استعداد چاقي دارم؛ البته نه به اين معنا که خيلي چاق شوم ولي اگر رعايت نکنم، خيلي زود تپل مي شوم و به همين دليل رژيم غذايي ام را معمولا رعايت مي کنم.به نظرم يک هنرمند لازم است که تناسب اندام هم داشته باشد. دانلود آهنگ بابک جهانبخش پوشش و لباس خيلي برايم مهم است و حس مي کنم بخشي از وجود يک انسان و مخصوصا يک هنرمند است؛ البته خيلي اهل اين نيستم که دائم به ظاهر و موهايم برسم و مدل هاي مختلف را امتحان کنم. بابک جهانبخش گلچين بهترين آهنگ هاي من اتفاقا در بحث پوشش هم طرفدار سادگي و راحتي هستم. پيشنهادات بازيگري براي ورود به سينما پيشنهاداتي داشته ام، ولي تا الان که مقاومت کرده ام ! دانلود آهنگ هاي جديد و قديمي بابک جهانبخش به نظرم انجام بعضي از کارها فرد را تخريب مي کند و هرکسي هرکاري نبايد انجام دهد. نبايد باوري که مردم از تو دارند را خراب کني مسافرتي اهل سفرم؛ مخصوصا جاهايي که دريا دارد بيشتر مي روم و با طبيعت انسم بهتر است به آهنگ هايم خيلي شبيه هستم اين خواننده موسيقي پاپ درباره نوع سبک موسيقي هايش و اين که چقدر شبه ترانه هايش است با صراحت گفت:من عين ترانه هايم هستم و اصلا ترانه هام، خود من هستند چون آنها را با تمام وجودم خلق مي کنم. بابک جهانبخش در واکنش به اين سوال که چرا اکثر ترانه هاي تو غمگين است گفت:شايد اين طور باشد اما در بطن ترانه هاي من اميد موج مي زند. وي خواست مخاطب و نزديک بودن کارکترش به ترانه هاي اينچنيني را دو علت اصلي خواندن کارهاي غمگين مي داند و مي گويد: من هيچ وقت خواندن ترانه هاي تلخ را دوست نداشتم بنابراين هميشه سعي مي کنم در کارهايم روح اميد موج بزند چرا که آدمي به اميد زنده است. نظر او درباره موسيقي تکراري مخاطب تکرار را مي پسندد تنها به اين خاطر سراغ کارهاي متفاوت مي روم تا برچسب تکراري و يکنواخت بودن از روي من برداشته شود. دانلود آهنگ بابک جهانبخش در واقع من در اين سال ها به اين باور رسيده ام که مخاطبان ما تکرار را دوست دارند چون وقتي از شما مي خواهند که کاري شبيه « من و بارون»، «چي شده» يا «دوست دارم» اجرا کني يعني من تکراري مي خواهم. فضاها محدود مي شود اما خب ما هم مطمئنا چيزي را که مخاطبان مان مي پسندند را کار مي کنيم. بابک جهانبخش من تمام چيزهايي را که مي خوانم به خصوص ترانه ها و کارهايي که مال خودم است، درواقعيت تجربه کردم و تمام شان براي من واقعي و ملموس است شايد برخي از اين کارها حس الان من نباشند ولي کاملا حس شان کردم. بابک جهانبخش به همين خاطر تا چيزي را باور نداشته باشيم نمي توانيم آن را به همان خوبي انتقال دهيم. پس اگر محبوب مي شود به نحوي به سازنده آن نزديک و با حس آن درگير است. مثلا من «ايده آل» را براي پسرم آرتا خواندم. حاضرم قسم بخورم زماني که موسيقي را شروع کردم هيچ حمايتي نشدم .اصلا تا زماني که پاي پول وسط باشد کارها خراب مي شوند.چيزي که در کل اين سال ها شنيده شده و برايش زحمت کشيده ام دانلود آهنگ بابک جهانبخش با پول به?دست نمي آيد.

دانلود آهنگ بابک جهانبخش چون کاري که ساخته مي شود بايد دلي باشد نه بيزينسي بدون پشتکار ترانه اي سروده نمي شود بابک جهانبخش پشتکار، تلاش و شناخت مخاطب را رمز موفقيتش در عرصه موسيقي دانست و گفت:بايد عاشق کارت باشي تا بتواني اثري ماندگاري در موسيقي به ثبت برساني و اين نه به پارتي نياز دارد و نه پول. وي افزود:در مسير خوانندگي ام نه پدر پولداري داشتم و نه حمايت مالي خاصي شدم و فقط از حمايت معنوي خانواده بخصوص پدرم برخوردار بودم که به من پشتگرمي داد تا با قوت به کارم ادامه بدهم. بابک جهانبخش به نياز مخاطبم هميشه احترام گذاشتم دانلود آهنگ هاي بابک جهانبخش مي گويد:توليد يک آلبوم بسيار کار دشواري است و من در ساخت ترانه هايم احترام خيلي زيادي به مخاطبان جوان و طرفدارانم مي گذارم بطوريکه بيش از80 درصد کارهايم را براساس نياز مردم تهيه مي کنم و 20 درصد مابقي فکر و علاقه خودم است. بگفته وي من ميدانم مخاطب از من چه سبک از موسيقي را مي خواهد و من اصلا” عادت ندارم فقط سلايق شخصي ام را به مردم تحميل کنم. جهانبخش آلبوم اکسيژن را مثال زد و گفت در اين آلبوم يک ترانه بسيار متفاوتي خواندم که خيلي از دوستان به من گفتند دانلود آهنگ بابک جهانبخش که اين چه سبکي بود که خواندي. وي تصريح کرد:بايد به مخاطب احترام گذاشت چرا که او به من باور دارد و آن سبکي را که دوست دارد از من مي خواهد چون با اين سبک به آرامش مي رسد. توبه کردم و آلبوم هايم را ديرتر منتشر مي کنم بابک جهانبخش در بخش ديگر از صحبت هايش در برنامه امروز هنوز تموم نشده با اشاره به خستگي ناشي از اجراي کنسرتهاي مختلف گفت:انتشار زود به زود آلبوم هم تبعاتي دارد که براي اينکه به آن مبتلا نشوم قصد دارم آلبوم هايم را با فاصله زماني بيشتر منتشر مي کنم. اين خواننده جوان کشورمان همچنين از ورود آلبوم جديدش به نام “مدار بي قراري” از نميه نخست شهريور امسال خبر داد و گفت:پس از ورود اين آلبوم ديگر يک نفس راحت مي کشم. بليت کنسرت ها گران نيست بلکه درآمدهاي مردم کم شده بابک جهانبخش در واکنش به گراني بليت کنسرتها گفت:من معتقدم قيمت بليت گران نيست بلکه درآمد و دريافتي مردم اندک است که نمي توانند به کنسرتها بيايند. او افزود:در تمام دنيا هزينه بليت کنسرت و سينما خيلي خيلي گرانتر از ايران است. وي با اعلام آمادگي براي برگزاري کنسرتهاي ارزان در مناطق جنوبي شهر افزود:من حتي حاضرم دستمزدم از بابت کنسرتها را به پايين ترن مبلغ برسانم تا افراد بيشتري به سالن هاي برگزاري کنسرت بيايند اما متاسفانه هزينه سالن هاي برگزاري کنسرتها بسيار بالا است دانلود آهنگ بابک جهانبخش و تهيه کنندگان کنسرت بايد بيشتر مراعات دوستاران هنر را بکنند.

کلا بچه دار شدن چه حسي براي شما دارد ؟ بچه دار شدن در کنار تمام سختي هايي که دارد، دانلود آهنگ بابک جهانبخش لذت هاي عجيبي هم دارد و حس خوبيبه زندگي انسان مي دهد؛ مثلا روزهايي که آرتا خانه نيست، دائم حس مي کنم که يک چيزي در خانه کم است و آن حس و حال هميشگي وجود ندارد. تابه حال شده براي آرتا بابک جهانبخش کم گذاشته باشيد؟ به نظرم پدر بودن اين نيست که فقط شما کار کنيد و پول دربياوريد و زندگي را بچرخانيد . به نظرم پدر بودن يا مادر بودن اين است که شما در کنار تمام مسووليت هايي که داريد، به شکل معنوي هم بايد کارهايي را براي فرزندتان انجام دهيد . بايد اعتراف کنم که به دليل مشغله هاي کاري که داشته ام، بابک جهانبخش در بخش کارهاي معنوي، شايد براي آرتا کم گذاشته باشم و اين کمي آزارم مي دهد. تا به حال شده هنگام اجراي يک آهنگ در کنسرت، شعر را فراموش کنيد ؟ بله؛در اين جور مواقع يا خواندن آهنگ را به مردم واگذار مي کنيم يا با شعر غلط ادامه مي دهيم يا اينکه مي گوييم يادم رفت. شده که اتفاق بدي هنگام اجراي کنسرت ها برايتان رخ داده باشد؟ بله؛ متاسفانه اين اتفاق افتاده است؛ مثلا من يک بار 12 اجراي پشت هم در برج ميلاد داشتم و به شدت سرما خورده بودم و دانلود آهنگ بابک جهانبخش قبل از اجراي هر کنسرت، آمبولانس مي آمد و آمپول دگزامتازون مي زدم و مي رفتم روي استيج! اين موضوع خيلي هم روي متابوليسم من تاثير گذاشت و خيلي از چاق شدن ها و لاغر شدن هايم هم به همين دليل بود که روي سيستم بدني ام تاثير گذاشته بود. در همه اجراهاي خود زنده مي خوانيد ؟ بله؛ من هميشه زنده خوانده ام . اصلا معتقد هستم که اگر قرار است پلي بک بخوانم، اصلا چرا بايد کنسرت اجرا کنم!؟ کنسرت يعني خواننده بايد اجراي زنده داشته باشد . به نظرم خواندن و آرتيست بودن ذاتي است و بابک جهانبخش هميشه وقتي مي خواندم، خودم را مي ديدم و دوست داشتم هميشه خودم باشم و از کسي تقليد نکنم و جاي کسي نباشم. الان هم ادعا مي کنم که در 10 سالي که در دانلود گلچين بهترين آهنگ هاي جديد و قديمي بابک جهانبخش موسيقي هستم چون از صداي کسي تقليد نکردم، کسي هم نيامده که صدايش شبيه من باشد. براي آينده و شغل آرتا هم فکر مي کنيد؟ خيلي زياد در وهله اول به سلامتش فکر مي کنم و به اينکه هميشه سالم باشد . اميدوارم در هر زمينه اي که خودش دوست دارد موفق باشد؛ گرچه فکر مي کنم او هم موزيسين مي شود . گرايش بسيار زيادي به موسيقي دارد و مدام آهنگ هاي مرا مي خواند جوايز برنده تنديس بهترين قطعه? موسيقي پاپ، بخش کارشناسي، از اولين جشنواره? سالانه? موسيقي ما در سال 1391 براي قطعه من و بارون برنده? بهترين آهنگ بابک جهانبخش تيتراژ برنامه هاي تلويزيوني در نوروز سال 1396 براي قطعه? بوي عيدي

بابک جهانبخش با نام شناسنامه‌ اي علي جهانبخش 1 فروردين 1362 در بوخوم آلمان متولد شد. پدرش مهندس الکترونيک و مادرش خانه دار هستند. بابک جهانبخش نوازندگي پيانو را از 5 سالگي زير نظر استاد آلماني در مدرسه موسيقي آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصيلات پدرش و بازگشت به ايران، علاقه خود را به موسيقي بيشتر ديد و به صورت جدي تر موسيقي شرقي را دنبال کرد. اولين بابک جهانبخش کسي که او را به خواننده شدن تشويق کرد مرحوم مجتبي ميرزاده آهنگساز قديمي بود. او دوره‌ هاي آموزشي جديد را طي کرد و در سال 76 و در سن 14 سالگي، دانلود آهنگهاي بابک جهانبخش جديد و قديمي با مجوز رسمي خود را از صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران که در آن زمان با تاييد محمدعلي معلم همراه بود دريافت کرد و در همان سال يک کار را براي صدا و سيما ضبط نمود. در سال 82 توليد اولين آلبوم او شروع شد و در سال 84 آلبوم چي شده را روانه بازار کرد و در همان سال هم به عنوان دومين پديده سال انتخاب شد. آلبوم دوم او درسال 87 با نام بي اسم، آلبوم بابک جهانبخش سوم او در سال 89 با نام احساس و آلبوم چهارم او در سال 90 با نام زندگي من را منتشر کرد. او با انتشار آلبوم من و بارون وارد مرحله جديدي از فعاليت هنري خود شد. دانلود آهنگ هاي بابک جهانبخش ترانه من و بارون از اين آلبوم به همراهي رضا صادقي خوانده شده‌است و اوج معروفيت وي به خاطر هم خواني با رضا صادقي بود. اين ترانه در فهرست صد ترانه برتر سال 2012 در راديو جوان سيزدهم شد.اکسيژن و مدار بي قراري از ديگر آلبوم هاي او هستند. بابک جهانبخش با برگزاري کنسرت‌هاي فراواني در ايران و خارج از کشور تجربه بسيار خوبي در زمينه اجراي زنده دارد. او همچنين سابقه حضور در جشنواره موسيقي فجر را دارد. دانستني هايي درباره ي بابک جهانبخش يک خواهر کوچکتر از خودش دارد از طرفداران تيم فوتبال آلمان مي باشد احمد رضا عابدزاده و خداد عزيزي از فوتباليست هاي مورد علاقه ي او هستند او داراي کمربند مشکي در رشته ي کاراته مي باشد در سال 87 ازدواج کرده و يک پسر به نام آرتا دارد. آرتا پز خواننده بودن شما را به دوستانش در مهد هم مي دهد؟ بله، پز مي دهد (با خنده). به هر حال هنوز بچه است و اينکه بگويد پدرش خواننده است برايش شيريني هاي خودش را دارد اما خب وقتي آرتا را مهد سپردم از مربيانش خواهش کردم با او مثل بقيه بچه ها رفتار کنند دانلود آهنگ بابک جهانبخش و تفاوتي ميان او و سايرين قائل نشوند هر چند که مي دانم با وجود همه اين سفارش ها آرتا براي آنها همچنان ويژه است و باز هم اين ويژه بودن من را نگران مي کند. به همين خاطر تصميم گرفتم او را براي دوران ابتدايي در يک مدرسه دولتي ثبت نام کنم تا بابک جهانبخش به نوعي در ميان بچه هاي عادي بزرگ شود. شايد اين ماجرا به تربيت درستش کمک بيشتري کند و به نوعي اين وجه تمايز را در او کم کند.

دانلود آهنگ سيروان خسروي

دانلود آهنگ مهراد جم

دانلود آهنگ آرون افشار

دانلود آهنگ زانيار خسروي

دانلود آهنگ بهنام باني

دانلود آهنگ بابک جهانبخش

دانلود آهنگ رضا بهرام

مي ,بابک ,جهانبخش ,آهنگ ,هم ,دانلود ,بابک جهانبخش ,آهنگ بابک ,دانلود آهنگ ,را به ,و در ,بابک جهانبخش بيشتر ,توليد اولين آلبوم ,عنوان دومين پديده ,بابک جهانبخش فوتبال
مشخصات
آخرین جستجو ها