دانلود آهنگ بهنام باني

زندگي نامه و دانلود آهنگ هاي بهنام باني خواننده محبوب و خوش ذوق کشورمان بپردازيم. وي اخيراً به واسطه ي آهنگ هاي زيبا و منحصربه فردي که منتشر کرده موفق شده است طرفداران فراواني در سراسر کشور پيدا کند. براي اطلاع از زندگينامه دانلود آهنگ بهنام باني با ما همراه باشيد. دوران کودکي بهنام باني در تاريخ يازدهم مهر ماه سال 1366 در شهر دامغان، واقع در استان سمنان متولد شد. او در يک خانواده ي 4 نفره به دنيا آمد. يک خواهر بزرگ تر از خودش دارد و جالب است بدانيد که اختلاف سني بهنام و مادرش تنها 19 سال مي باشد! دانلود آهنگ بهنام باني که هشت سال داشت هميشه سر صف مدرسه قرآن قرائت مي کرد و از همان دوران کودکي روياي تبديل شدن به يک خواننده بزرگ و اجراي کنسرت هاي متعدد را در سر مي پروراند. پدر دانلود آهنگ بهنام بانينوازنده آکاردئون بود و وي را مي توان به عنوان يکي از عوامل اصلي گرايش بهنام به موسيقي دانست. دانلود آهنگ بهنام باني زماني که تنها 10 سال سن داشت، زير نظر پدرش به آموزش و تمرين موسيقي مشغول شد. اما پس از گذشت چند سال، در دوران نوجواني به صورت حرفه اي تر شروع به يادگيري موسيقي کرد که يکي از اساتيد وي در آن زمان محمد نوري بود. دانلود آهنگ بهنام باني اما پس از مدتي متوجه شد موسيقي سنتي سازگاري زيادي با روحياتش ندارد، به همين خاطر علي رغم آموزش هاي زيادي که در حوزه ي موسيقي سنتي ديده بود، تصميم گرفت مسير خود را با موسيقي پاپ ادامه دهد زيرا اعتقاد داشت در موسيقي پاپ خيلي راحت تر مي تواند فعاليت داشته باشد در سايت دانلود آهنگ و پخش آنلاين تي پلي tplay.ir

بهنام در سال 1384 وارد دانشگاه شد و در رشته ي مهندسي عمران در شهر شاهرود شروع به تحصيل کرد. دانلود آهنگ بهنام باني اما هم زمان به فعاليت در حوزه ي موسيقي پرداخت، ولي با وجود تلاش هاي فراوان نتوانست به موفقيت چشمگيري دست پيدا کند.آغاز فعاليت حرفه اي زماني که دانلود آهنگ بهنام باني 19 سال شد، يعني در سال 1385 هم زمان با تحصيل در دانشگاه، با يک گروه موسيقي به نام «روژان» آشنايي پيدا کرد و همکاري خود را با اين گروه آغاز نمود. لازم به ذکر است که مهدي يغمايي نيز در اين گروه فعاليت مي کرد. آغاز شهرت دانلود آهنگ بهنام باني به مرداد ماه سال 1395 بر مي گردد، جايي که وي با انتشار قطعه «علاقه خاص»، موفق شد خود را به طور رسمي به طرفداران موسيقي بشناساند. کار آهنگ سازي اين قطعه بر عهده «حامد برادران» بود. دانلود آهنگ بهنام باني پس از آن قطعه ي «من يه ديوونم» با استقبال بيش تري از جانب مخاطبان مواجه شد و مي توان گفت آهنگ «عاشقم کرده» جايگاه او را در دنياي موسيقي تثبيت کرد. يکي از برنامه هايي که بهنام باني براي ادامه فعاليت حرفه اي خود دارد، اين است که به چهره اي محبوب و ماندگار تبديل شود.

دانلود آهنگ بهنام باني موفقيت در کنسرت ها بهنام باني يکي از خواننده هايي است که اين روزها علاقه مندان و طرفداران زيادي دارد و اين موضوع در کنسرت هاي وي نيز به وضوح به چشم مي خورد. لازم به ذکر است که وي در اولين کنسرت خود توانست يک رکورد جديد را در مارکت موسيقي کشور به نام خود ثبت نمايد. تمام بليط هاي کنسرت اول بهنام باني که در سالن همايش ميلاد تهران برگزار شد و 4100 صندلي بود، در مدت زمان کمتر از پانزده دقيقه به طور کامل فروخته شد و از اين جهت يک رکورد جديد در موسيقي کشور به نام وي ثبت گرديد. دانلود آهنگ بهنام باني اين خواننده پس از اجراي زنده کنسرت در پايتخت، در شهرهاي ديگري نيز کنسرت برگزار نمود که از آن ها مي توان به شهر هايي از قبيل رشت، ساري، متل قو، جزيره کيش، چالوس و … اشاره کرد. وي معمولا در کنسرت هاي خود، آهنگ هاي عاشقم کرده، بَسَمه، چه بخواي چه نخواي، چي بگم، من يه ديوونم، اخماتو وا کن، همه دنيام، علاقه خاص و چند آهنگ جديد ديگر که توسط حامد برادران ساخته شده است را اجرا مي کند. لازم به ذکر است که کار آهنگ سازي و تنظيم بيشتر قطعه هاي بهنام باني را تاکنون حامد برادران بر عهده داشته است. دانلود آهنگ بهنام باني البته افراد ديگري نيز براي برخي از قطعه هاي او اين وظيفه را انجام داده اند که از بين آن ها مي توان به افرادي نظير راشا تقي پور، آصف بايرام زاده، حسام فرحي، ميلاد فرهودي و مجتبي تيموري اشاره کرد. معمولا کار ترانه سرايي اغلب آهنگ هاي بهنام باني را عاطفه حبيبي، فرجام خيراللهي، حميدرضا يوسفي، نگين مرادي، امير مسعود ميرداماد، مجتبي تيموري و حسام فرحي بر عهده دانلود آهنگ بهنام باني دارند.

زندگي خصوصي بهنام باني مجرد مي باشد و هنوز ازدواج نکرده است. البته بنا به گفته ي خودش، در حال حاضر هيچ قصدي براي ازدواج کردن نيز ندارد. دانلود آهنگ بهنام باني اگرچه عکس هاي زيادي در شبکه هاي مجازي منتشر شد که سر و صداي زيادي به راه انداخت و برخي ها مدعي شده بودند که اين ها عکس هاي بهنام باني در کنار همسرش است، ولي وي تمام اين شايعات را تکذيب کرد و اعلام نمود که دانلود آهنگ بهنام باني اين عکس ها مربوط به هوادارانش پس از برگزاري کنسرت ها مي باشد. بهنام باني اعلام کرده است که علاقه ي زيادي به هنرپيشگي و ايفاي نقش در فيلم و سريال دارد. همچنين بنا به گفته ي خود او مهارتش در آشپزي کاملا افتضاح است و هيچ وقت غذاهايي که درست مي کند دانلود آهنگ بهنام باني خوب از آب در نمي آيد. برخلاف بسياري از افراد، بهنام باني از انتقاد سازنده نسبت به کارهاي خود با روي باز استقبال کرده و از آن ها در جهت ارتقاي سطح کيفيت کارهاي خود استفاده مي کند. در بين آهنگ هايي که تاکنون خوانده است، دانلود آهنگ بهنام باني علاقه زيادي به قطعه «من يه ديوونم» دارد و اين آهنگ را خيلي بيش تر از ساير آهنگ ها دوست دارد. محمد اصفهاني، ناصر عبداللهي، حميدرضا حامي، محمد عليزاده، مسعود صادقلو، شهاب مظفري و سينا شعبانخاني از خواننده هاي مورد علاقه بهنام باني هستند.

فعاليت ورزشي بهنام باني به خاطر وزن زيادي که دارد به صورت مستقيم تحت نظر مربي ورزشي فعاليت مي کند و توانست در يک مدت زمان بسيار کم 15 کيلوگرم از وزن خود را کم کند. او روزي 4 ساعت از وقت خود را به انجام تمرينات ورزشي مي پردازد، دانلود آهنگ بهنام باني ولي خودش معتقد است که يک خواننده در وهله ي نخست بايد صداي خوبي داشته باشد. انتظار مي رود اين خواننده جوان در ادامه فعاليت حرفه اي خود به خاطر محبوبيت زيادي که به دست آورده است به موفقيت هاي بيشتري دست يابد. دانلود آهنگ بهنام باني اين هنرمند دوست داشتني که به تازگي توانسته محبوبيت زيادي به دست آورد و به نوعي خود را به مارکت موسيقي کشور بشناسد. بهنام باني تاکنون تک آهنگ هاي زيبايي ساخته که در ادامه ليست آن ها را قرار داده ايم. بيوگرافي بهنام باني خواننده و ماجراي همسرش تا عکس هاي خانوادگي و خواهرش و داستان زندگي از سبيل تا شهرت او را مي خوانيد. بهنام باني متولد 11 مهر 1366 در دامغان، خواننده است فارغ التحصيل ليسانس رشته مهندسي عمران از دانشگاه شاهرود مي باشد، يک خواهر بزرگتر از خود دارد. شروع با قرائت قرآن من خوانندگي را با خواندن قرآن در سن 8 سالگي سر صف مدرسه شروع کردم از آن زمان هميشه آرزوي خواندن تو من بود که بتونم يه جورايي بزرگترين کنسرت را بزارم ولي از 15 سالگي بود که تصميم دانلود آهنگ بهنام باني گرفتم آرزويم را عملي کنم. پدرم نوازنده آکاردئون بود که همين دليل شد تا نزد ايشان تمرينات موسيقي را شروع کنم تا اينکه از نوجواني نزد اساتيد موسيقي رفتم خوانندگي با گروه روژان همزمان با دوران دانشجويي در شاهرود با گروه موسيقي روژان آشنا شد و با آنها همکاري کرد در اصل خواننده اول گروه روژان مهدي يغمايي بود که بعد از جدا شدن او از اين گروه، بهنام باني خواننده اصلي گروه شد و با اين گروه چندين کنسرت کوچيک را برگزار کرد.  اولين آهنگ بهنام باني که باعث معروف شدن او شد آهنگ علاقه خاص بود ولي در عين حال آهنگ من يه ديونم با استقبال بيشتري مواجه شد آهنگ عاشقم نيز باعث تثبيت جايگاه وي در موسيقي شد از سنتي تا پاپ چهار جلسه موسيقي سنتي را نزد مرحوم محمد نوري گذراند اما بعد که ديد روحيه اش با سنتي سازگار نيست ترجيح داد در دانلود آهنگ بهنام باني پاپ ادامه فعاليت دهد.

دانلود آهنگ بهنام باني خواننده هاي مورد علاقه از‌خواننده‌ هاي قديمي، محمد اصفهاني و محمد عليزاده را دوست دارد، مرحوم ناصر عبداللهي الگوي وي بوده، که البته ژانرش را عوض کرده است. در ميان خواننده‌ هاي نسل جديد هم سينا شعبانخاني، مسعود صادقلو و شهاب مظفري را دوست دارد. ثبت رکورد بهنام باني در ايران يکي از خواننده هايي است که علاقه مندان و طرفداران زيادي دارد و اين موضوع در کنسرت هاي وي نيز به وضوح به چشم مي خورد. بهنام باني با اولين کنسرت خود يک رکورد جديد در مارکت موسيقي ايران به ثبت رساند. دانلود آهنگ بهنام باني به  تمام 4100 بليت نخستين کنسرت بهنام باني در سالن همايش ميلاد تهران در کمتر از 15 دقيقه به فروش رسيد و از اين جهت يک رکورد جديد در موسيقي کشور به نام وي ثبت گرديد. بهنام باني پس از برگزاري کنسرت در تهران به ترتيب در شهرهاي جزيره کيش، متل قو، چالوس، رشت و ساري، کنسرت برگزار کرد و در تمام کنسرت‌ها آهنگ‌هاي علاقه خاص، من يه ديوونم، چي بگم، عاشقم کرده، همه دنيام، بَسَمه، اخماتو وا کن، چه بخواي چه نخواي و چند ترک جديد ديگر به رهبري حامد برادران اجرا شد. استايل سيبيل بهنام باني چند سال پيش که به پيشنهاد يکي از دوستانم براي عروسي خواهرم از سبيل رونمايي کردم با مخالفت عده‌ي زيادي روبه رو شدم اما کم‌کم اطرافيان هم عادت کردند. دانلود آهنگ بهنام باني با کاراکترم جوره و خودم خيلي دوسش دارم.

ازدواج بهنام باني هر چند وقت يکبار عکسي با عنوان همسر دانلود آهنگ بهنام باني منتشر ميشود. بهنام باني در اين باره مي‌گويد: به محض معروف شدن هنرمندان اولين کنجکاوي طرفداران او شناختن همسرش و ديدن تصاوير دو نفره آنهاست. اما بهنام باني هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است و تمام عکس هايي که از او و همسرش عنوان شده است متعلق به عکس هاي بعد از کنسرت هاي او با طرفدارانش است و طبق گفته ي خودش فعلا تصميمي براي انجام اين کار ندارد. بهنام باني تمام اخبار در مورد ازدواج خود را تکذيب کرده است. دانلود آهنگ بهنام باني موسيقي سنتي خيلي وسيع است و به نظر من با روحيه من سازگاري کمتري داشت و موفقيت خود را در موسيقي پاپ ميديدم. به همين دليل علارغم آموزشهايي که در موسيقي سنتي ديده بودم، ترجيح دادم در موسيقي پاپ ادامه دهم. البته کلاسهاي سنتي که رفتم از جمله 4 جلسه اي که با استاد نوري تمرين کردم، باعث شد اصولي تر کار کنم و چيزهاي مفيدي ياد بگيرم اما موسيقي سنتي بسيار گسترده و وسيع است و من احساس ميکنم در پاپ نسبت به سنتي راخت تر مي توانم فعاليت کنم. رمز بهنام باني در عرصه موسيقي برخلاف بسياري از افراد، بهنام باني از انتقاد سازنده نسبت به کارهاي خود با روي باز استقبال کرده و از آن ها در جهت ارتقاي سطح کيفيت کارهاي خود استفاده مي کند. بهنام باني مي‌گويد: من در اين مدت تمام دقت و تمرکز خودم را انجام دادم تا تکراري نباشم چرا که مي دانم عدم توجه به اين موضوع يعني مرگ هنري يک خواننده. به هر ترتيب طي سال هاي اخير به دليل اين‌که بدنه حرفه اي دانلود آهنگ بهنام باني موسيقي پاپ ما چه خوب و چه بد خوانندگان ثابتي داشته، عملا به غير از مواردي معدود رقابت چنداني در اين عرصه وجود نداشت. دانلود آهنگ بهنام باني حتي ما ديديم که خواننده اي آمده و غوغا کرده اما بعد از چند مدت ديگر خبري از او نبود بنابراين من و همکارانم تصميم داريم فضاي کاري را به سمتي هدايت کنيم که آن چه از گروه ما براي مخاطب عرضه مي‌شود تکراري نبوده و باعث رضايت آنها شود. ترانه سرايي آهنگ‌هاي بهنام باني کار ترانه سرايي اغلب آهنگ هاي بهنام باني را عاطفه حبيبي، فرجام خيراللهي، حميدرضا يوسفي، نگين مرادي، امير مسعود ميرداماد، مجتبي تيموري و حسام فرحي بر عهده دانلود آهنگ بهنام باني دارند.

دانلود آهنگ سيروان خسروي

دانلود آهنگ مهراد جم

دانلود آهنگ آرون افشار

دانلود آهنگ زانيار خسروي

دانلود آهنگ بهنام باني

دانلود آهنگ بابک جهانبخش

دانلود آهنگ رضا بهرام

بهنام ,باني ,آهنگ ,موسيقي ,دانلود ,مي ,بهنام باني ,آهنگ بهنام ,دانلود آهنگ ,است که ,خود را ,امير مسعود ميرداماد، ,مسعود ميرداماد، مجتبي ,ميرداماد، مجتبي تيموري ,خيراللهي، حميدرضا يوسفي،
مشخصات
آخرین جستجو ها